Zaplanuj swoje wesele

Napisz swoją własną Bristol Love Story

Hotel Bristol, Warsaw zapewnia bezkonkurencyjną oprawę ceremonii ślubnych i uroczystości weselnych. Niezależnie od tego, czy planujesz duże przyjęcie czy kameralną kolację dla najbliższych przygotujemy spersonalizowaną propozycję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zaręcz się
w niepowtarzalnym miejscu

Hotel Bristol, Warsaw to magiczne miejsce, które sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się jeszcze bardziej niezwykły. Zaplanuj niezapomniane zaręczyny w Apartamencie Paderewski, gdzie spotykają się historia i ponadczasowa elegancja. Apartament swoją nazwę zawdzięcza wybitnemu polskiemu politykowi i pianiście - Ignacemu Janowi Paderewskiemu, który był nie tylko założycielem hotelu, ale również jego mieszkańcem.

A może elegancka kolacja, Wasze ulubione koktajle, muzyka, którą uwielbiacie w Restauracji Marconi? Powiedz nam czego pragniesz, a my zadbamy o to, by spełniły się Twoje marzenia.

Świętujcie najważniejsze „tak” w Waszym życiu w niepowtarzalnym stylu.

Wieczory kawalerskie i panieńskie z klasą

Wieczór panieński i wieczór kawalerski to jedne z najbardziej ekscytujących tradycji dla Młodej Pary i jej najbliższych przyjaciół.

Jeśli planujesz eleganckie przyjęcie lub imprezę z klasą, Hotel Bristol, Warsaw jest idealnym miejscem dla Ciebie. Mamy wszystko, czego potrzeba, by zorganizować relaksujący weekend, kameralną kolację lub stylowe przyjęcie, czy też imprezę z barmanami gotowymi na koktajlowe wyzwania.

Pakiety weselne

By mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, od samego początku do końca, przygotowaliśmy trzy kompleksowe pakiety weselne.

Sala balowa Chopin

Sala Balowa Chopin to najbardziej przestronny salon, który jest w stanie przyjąć nawet 150 gości weselnych. Strzeliste okna sięgające niemal po sam sufit wpuszczają do pomieszczenia światło dzienne, a rozpościerający się na zieleń parku widok tworzy wyjątkową atmosferę.

Główną inspirację wykończenia wnętrza Sali Balowej Chopin stanowiły oryginalne detale początku poprzedniego stulecia. Wystrój wzbogacono o akcenty z epoki, w której żył patron sali, Fryderyk Chopin, kiedy to szczególną wagę przywiązywano do symetrii oraz czystości form.

Ceremonia w Hotelu

Ceremonia zaślubin w prestiżowym i historycznym Hotelu Bristol, Warsaw sprawi, że ten dzień stanie się prawdziwie wyjątkowy.

Kwiaty

Każdy kwiat, który znajduje się w bukiecie Panny Młodej, wiązankach druhen, butonierce czy jako ozdoba na stole weselnym, musi być wybrany w taki sposób, by stanowić część doskonałej kompozycji. Wszystkie dekoracje mają tylko jeden cel: perfekcyjnie uświetnić Twój Dzień.

Wyjątkowy Tort Weselny

Nasi Mistrzowie Cukierni przygotują znakomity tort weselny, który rozpieści podniebienia Waszych gości najwyższym kunsztem sztuki cukierniczej. Niezrównane kombinacje smaków, stworzone z najświeższych składników, gwarantują zachwyt u nawet największych entuzjastów słodkich wypieków.

Powiedz nam więcej

Podziel się z nami podstawowymi informacjami dotyczącymi planów weselnych. Jeden z naszych Wedding Planerów skontaktuje się z Tobą, by omówić możliwości, dostępne terminy, koszty oraz kolejne kroki.

Z przyjemnością pomożemy również w organizacji dodatkowych usług jak oprawa muzyczna, fotograf, wynajem samochodów, czy dodatkowe dekoracje.

Skontaktuj się z nami

Zainspiruj się

Mamy dla Ciebie garść inspiracji począwszy od kwiatowych dekoracji, poprzez sale weselna, a skończywszy na zastawie weselnej. Zajrzyj do naszej galerii lub obejrzyj Bristol Love Story

Zobacz video