Zaplanuj swoje wesele

Napisz swoją własną Bristol Love Story

Hotel Bristol zapewnia bezkonkurencyjną oprawę ceremonii ślubnych i uroczystości weselnych. Niezależnie od tego, czy planujesz duże przyjęcie czy kameralną kolację dla najbliższych przygotujemy spersonalizowaną propozycję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zaręcz się
na Gloriettcie

Glorietta to magiczne miejsce, które sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się jeszcze bardziej niezwykły. Zaplanuj niezapomniane zaręczyny na naszym okrągły tarasie, gdzie znajdziecie się odrobinę bliżej nieba. Elegancka kolacja, Wasze ulubione koktajle, muzyka, którą uwielbiacie? Powiedz nam czego pragniesz, a my zadbamy o to, by spełniły się Twoje marzenia. Świętujcie najważniejsze „tak” w Waszym życiu w niepowtarzalnym stylu.

Wieczory kawalerskie i panieńskie z klasą

Wieczór panieński i wieczór kawalerski to jedne z najbardziej ekscytujących tradycji dla Młodej Pary i jej najbliższych przyjaciół.

Jeśli planujesz eleganckie przyjęcie lub imprezę z klasą, Hotel Bristol jest idealnym miejscem dla Ciebie. Mamy wszystko, czego potrzeba, by zorganizować relaksujący weekend, kameralną kolację lub stylowe przyjęcie, czy też imprezę z barmanami gotowymi na koktajlowe wyzwania.

Pakiety weselne

By mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, od samego początku do końca, przygotowaliśmy trzy kompleksowe pakiety weselne.

Sala balowa Chopin

Sala Balowa Chopin to najbardziej przestronny salon, który jest w stanie przyjąć nawet 150 gości weselnych. Strzeliste okna sięgające niemal po sam sufit wpuszczają do pomieszczenia światło dzienne, a rozpościerający się na zieleń parku widok tworzy wyjątkową atmosferę.

Główną inspirację wykończenia wnętrza Sali Balowej Chopin stanowiły oryginalne detale początku poprzedniego stulecia. Wystrój wzbogacono o akcenty z epoki, w której żył patron sali, Fryderyk Chopin, kiedy to szczególną wagę przywiązywano do symetrii oraz czystości form.

Ceremonia w Hotelu

Ceremonia zaślubin w prestiżowym i historycznym Hotelu Bristol w Warszawie sprawi, że ten dzień stanie się prawdziwie wyjątkowy.

Kwiaty

Każdy kwiat, który znajduje się w bukiecie Panny Młodej, wiązankach druhen, butonierce czy jako ozdoba na stole weselnym, musi być wybrany w taki sposób, by stanowić część doskonałej kompozycji. Wszystkie dekoracje mają tylko jeden cel: perfekcyjnie uświetnić Twój Dzień.

Wyjątkowy Tort Weselny

Nasi Mistrzowie Cukierni przygotują znakomity tort weselny, który rozpieści podniebienia Waszych gości najwyższym kunsztem sztuki cukierniczej. Niezrównane kombinacje smaków, stworzone z najświeższych składników, gwarantują zachwyt u nawet największych entuzjastów słodkich wypieków.

Powiedz nam więcej

Podziel się z nami podstawowymi informacjami dotyczącymi planów weselnych. Jeden z naszych Wedding Planerów skontaktuje się z Tobą, by omówić możliwości, dostępne terminy, koszty oraz kolejne kroki.

Z przyjemnością pomożemy również w organizacji dodatkowych usług jak oprawa muzyczna, fotograf, wynajem samochodów, czy dodatkowe dekoracje.

Skontaktuj się z nami

Zainspiruj się

Mamy dla Ciebie garść inspiracji począwszy od kwiatowych dekoracji, poprzez sale weselna, a skończywszy na zastawie weselnej. Zajrzyj do naszej galerii lub obejrzyj Bristol Love Story

Zobacz video